top of page

Dietetyka kliniczna i psychodietetyka

W Centrum Zdrowia EMVIT trafiasz zawsze pod opiekę specjalistów z obu dziedzin- dietetyki i psychodietetyki. W zależności od potrzeb, preferencji i chęci klienta spotkania odbywają  się albo u jednego z naszych specjalistów, albo zamiennie u obu. Dbamy o to, by zalecenia i plany żywieniowe były "uszyte na miarę". Zawsze indywidualnie podchodzimy do każdego pacjenta, uwzględniamy Państwa smaki i gusta kulinarne. Wychodzimy z założenia, że "właściwa dieta ma świetnie smakować". 

      Informacje i rejestracja tel. 722-395-256

Nasi specjaliści

Katarzyna Gediga

Dietetyk kliniczny

Dyplomowany dietetyk kliniczny po uczelni medycznej, mgr technologii żywności i żywienia człowieka oraz absolwentka studiów podyplomowych "Żywienie człowieka w profilaktyce zdrowotnej". 

Od blisko 15 lat zajmuje się tematyką żywności i żywienia.  Doświadczenie kliniczne zdobywała na oddziałach dziecięcych i dla osób dorosłych Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. J.Gromkowskiego na ul. Koszarowejwe Wrocławiu oraz w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji we Wrocławiu przy ul. Ołbińskiej. 

Pracuje z osobami pragnącymi zmienić swoje nawyki żywieniowe, borykającymi się z chorobami, kobietami w ciąży i całymi rodzinami. Pacjentów stale konsultuje z psychodietetykiem.
 

Iwona Rumińska

Psychodietetyk

Psycholog o specjalizacji psychodietetyka. Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego, Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Uniwersytetu Humanistycznospołecznego SWPS. 

Skupia się przede wszystkim na utrzymaniu wytrwałości pacjentów w realizacji zaleceń żywieniowych. W gabinecie chętnie pracuje z osobami dorosłymi oraz z dziećmi i całymi rodzinami. Szybko nawiązuje kontakt z pacjentami. Kieruje się zasadą "wszystko jest dla ludzi, ale niektóre rzeczy w umiarze"- czym zyskuje sobie zaufanie i buduje motywację do pracy.  Pacjentów prowadzi w stałej współpracy z dietetykiem.

Przygotowanie do wizyty:
Jak wygląda wizyta:
bottom of page