top of page

Fizjoterapia dorosłych i dzieci

W Centrum Zdrowia EMVIT pracują specjaliści z fizjoterapii dzieci i dorosłych. W celu umówienia się do fizjoterapeutów prosimy o kontakt telefoniczny:

  Fizjoterapia dorosłych 502 483 949                                                 Fizjoterapia dzieci 665 446 407

Nasi specjaliści

Jakub Durczak

Fizjoterapeuta, osteopata

W codziennej terapii stosuje zasadę holistycznego spojrzenia na pacjenta. Współpracuje z lekarzami, dietetykami, psychoterapeutami, trenerami. Pierwszym elementem jest poszukiwanie przyczyn schorzenia, a dopiero później próba wyleczenia.

Szczególnie interesuje się pracą z bólem, urazami i wadami postawy.  Dzięki wieloletniej pracy na szpitalnym oddziale rehabilitacyjnym i współpracy z klubami sportowymi posiada oświadczenie pozwalające pracować z bardzo szerokim wachlarzem problemów.

Weronika Meller

Fizjoterapeuta dziecięcy metody Bobath

Podczas studiów zdobywała doświadczenie w pracy z małymi pacjentami poprzez zajęcia kliniczne i praktyki w wielu renomowanych ośrodkach i szpitalach we Wrocławiu. W 2015r. ukończyła kurs NDT-Bobath Basic, później również kurs NDT-Bobath Baby.

Szkolenia pozwoliły jej jeszcze dokładniej poznać możliwości pracy z dziećmi z uszkodzeniami ośrodkowego układu nerwowego oraz prowadzić instruktaże dla Rodziców i wczesne wspomaganie rozwoju niemowląt. Praca w Ośrodku Rehabilitacji Dziennej „Bobath” w Psarach oraz prowadzenie spotkań w domu pacjenta umożliwia wykorzystywanie wiedzy zdobywanej na studiach, szkoleniach i warsztatach by w jak najlepszy sposób wspomagać rozwój małych podopiecznych.

bottom of page